Panjur Tamiratı

Panjur tamiri ve servis ihtiyaçlarınızda sizlere yardıma hazırız. Panjur hakkında kısa bir giriş yapacak olursak genelde çoğu ev tipinde kullanılan bir nevi ‘’korumalık’’lardır. Panjurlar sayesinde eviniz ya da iş yeriniz tozdan, kirden, güneşten korunabilir. Genelde evlerde kullanılan bu pencere üstü sisteminin temel amacı evi korumaktır. Hem temizliğe düşkün ev hanımlarının hem de yaz aylarında güneşten o kadar da hoşlanmayan ailelerin tercih ettiği panjurlar sayesinde hem daha az tozlanan bir ev hem de güneşin direk etkisinden daha az zarar görme imkanını elde edebilirsiniz. Otomatik kepenk onarımı panjur kullanan her ev için gerekli ve bir o kadar önemli bir kondur. Panjurlar yapı olarak aslında oldukça basit bir mekanizma gibi görünseler de arıza durumlarında yanlış bir müdahale ile bütün sistemi birbirine karıştırabilir ve bir anda işin içinden çıkamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey panjur arızalarına dair bir bilginiz yoksa müdahale etmemektir.

Her türlü panjur tamirat işinde profesyonel olan firmamızı arayabilirsiniz. Hem uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem de konuya hakimliğimiz neticesinde panjurunuzla ilgili sıkıntıyı oldukça hızlı bir şekilde halledebiliriz. Hem alanında uzman bir ekip olmanın vermiş olduğu başarıya dayanarak hem de panjur konundaki tam yetkinliğimize güvenerek ismimizi sizin için öneriyoruz. Panjurunuzun tipi ne olursa olun ister rulo panjur, ister akordeon panjur her türlü arıza durumunda bizi panjur tamir servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Panjurunuzu Sizin İçin Onaralım

Panjur nasıl tamir edilir? arıza çözümü konusunda oldukça bilgili ve bu işi yıllarda bu yana yapan bir ekibe sahip olduğumuz için bu konuda bize tam olarak güvenebileceğinizin garantisini vermek isteriz. Oldukça basit bir mekanizma gibi görünen panjurlarda ister elektrikli ister manuel bir panjur olsun fark etmeden her türlü panjurun tamiratında ekip olarak görev alabiliriz. Siz de bizim için oldukça basit bir iş ancak sizin için külfet olan panjur tamiratı konusunda bize güvenebilirsiniz. Hem oldukça kısa süren bir işlemle panjurunuzu tamir edebilir hem de tamirin konusunun dışında panjurun diğer kısımlarının da bakımını sağlayabiliriz.

Genel Panjur Arızaları

Genel olarak panjur arızalarını şu şekilde sınıflandırabiliriz. Motorlu panjurların motorlarının arızalanması, panjurların kasnaklarının kırılması, panjurların tamburlarının kırılması, panjurların kumandalarının kırılması ya da bozulması, panjurların su alması, panjur ipi bozulması ya da dolaşması, panjurların güç kaynaklarının şarj etmemesi, panjurların sıkışması gibi sorunları genel olarak panjur arızalarının en çok karşılaşılan çeşitleri arasında yer alır. Siz de bu gibi panjur arızaları yaşıyorsanız ya da bu sıkıntıların dışında panjurunuzla ilgili bir sorununuz varsa ekibimizi arayabilir ve konu ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra ekibimizin adresinize ulaşması için adres paylaşabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içinde arızanıza müdahale edecek olan Pencere Panjur servisimiz ekibimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde sorununuzu kısa bir süre içinde halledebilir.

Panjur Bakımı

Ekibimizi sadece panjurunuzun arızalanması durumunda değil de panjurunuzun bakıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda da arayabilirsiniz. Panjurun motorunun bakımı, panjurun güç kaynağının bakımı gibi konularda oldukça uzman olan ekibimiz sizler için panjurunuzu uzun ömürlü olarak kullanabilme imkanı sunmayı hedeflemektedir. Siz de panjurunuzun her bakıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda bizleri arayabilirsiniz. Örneğin yazlık bir eviniz varsa ve yaz sonu uzun bir süre kullanmamak üzere panjurları açık ya da kapalı bıraktıktan sonra evinize döndüyseniz ya da dönecekseniz ürün uzun süre kullanılmayacağı için bakıma ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Hem paslanma gibi sorunlarla karşılaşmaz, hem de hiçbir aksamın bozulmamasını sağlayarak ekonomik bir yükten kurtulabilirsiniz.

Panjurla İlgili Her Şey İçin Bizi Arayın

Panjur onarımı konusunda tam yetkin ve uzman bir ekiple çalıştığımız için her türlü arızada bizleri arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. İsterseniz panjur motor ile alakalı, isterseniz panjurunuzun ipi ile alakalı, isterseniz panjurunuzun kumandası ile alakalı kısacası panjurla ilgili her türlü arızada bizleri arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Alanında uzman ve bir o kadar özverili bir ekibe sahip olduğumuz için panjurunuzu kısa bir süre içinde tamir edebilir ve tekrar sizlerin kullanımına sunabiliriz. Siz de panjurunuzun tamiri ile ilgili her türlü sorunda bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Hem uygun panjur tamir fiyatları hem de kaliteli bir hizmet için bizleri arayın. 

Elektrikli Panjur Tamiri

Elektrikli panjur nasıl tamir edilir? ve fiyatları merak ediyorsanız,motorlu panjur tamirinasıl yapılır? sayfamızı ziyaret ederek otomatik panjur hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hızlı iletisim
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

Hızlı Ara

Whatsapp Destek

Dizayn Panjur

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?