Sineklik

 Menteşeli Sineklik Tamiri : Menteşeli sineklikler  genellikle dışarı doğru açılan alüminyum paslanmaz çercevesi olan kullanışlı ve ekonomik bir sineklik çeşididir. Menteşeli sinekliklerin tamir gerektiren kısmı genelde zamanla tüllerinin yıpranması yırtılması, tutma açma kısımlarının kırılması ve menteşelerinin kırılması gibidir. Biz menteşeli sinekliklerin tamiri tül değişimini yapıyoruz. Sineklikleriniz 5 adet ve üstündeyse yenisini yaptırmak yerini tamirini yaptırmak daha mantıklıdır. Yok eğer ki 5 adetten daha az ise bunların tamiri astarı yüzünü geçer hesabı olur ama siz bunları aracınızı arkasına atıp bize getirir iseniz atölyede tülünü menteşesini sineklik kilidini tutma yerinin hepsinin değişimi yaparız. Sizde tasarruf etmiş olursunuz.

 

            Sürgülü Sineklik Tamiri : Çerçevesi gövdesi dağılmış raylarında yamukluk var ise tamirini tavsiye etmeyiz. Ama tülü yırtılmış ise içindeki tülünün değişimi mümkündür bu tülün değişimini yapabilmekteyiz.

 

 

             Stor Sineklik Tamiri : Stor sineklik modeli pileli sineklikler çıkmadan önce en yaygın kullanılan sineklik modeliydi içinde yaylı mekanizmadan ötürü sıkça tamir gerektirebilen bir sineklik çeşididir, stor sineklikleri artık pek kimseye tavsiye etmiyoruz stor sineklik tamiri yenisine yakın fiyatlarla yapmaktalar o yüzden bu sinekliğin tamirini yapmıyoruz.

 

        Pileli sineklik tamiri : Akordiyon sineklik katlanır sineklik gibi isimleri olan bu sineklikler çok fazla talep görmektedir kullanışlı ve daha uzun ömürlü olmasından dolayı ama uzun ömürlü olsa da bunların bir kullanım süresi var ve plise sineklikte tamir gerektirir.Biz kendi pileli sinekliklerimizin zaten tamirini yapıyoruz. sineklik ipi kopmuş ise ipini değiştiriyoruz, katlanır sineklik tülü yırtılmış deforme olmuş ise tül değişimini yapıyoruz , sineklik tekerini her parçasını değiştiriyoruz. Ama piyasada farklı modellerde pileli sineklikler olduğundan hepsini değilde sadece malzemesi aynı olanların tamiri yapıyoruz. örneğin bir teker kırılmışsa elimizdeki uymayabilir, ama tül ve diğer parçalar çoğunlukla uyum sağlamaktadır.

Sineklik Tamir Fiyatı

Yazımızda da anlattığımız modelleri için sineklik tamiri yapıyoruz. sineklik tamirinde sadece tamir işlemi ve kullanılan sineklik malzemesi ücretinin alınması için sineklikği sizin söküp bize getirmeniz gerekir.

Ama ben bunu yapamam siz gelip alıp tamirini yapın tekrar getirip yerine takın derseniz bunun için bizden ne kadar uzakta olduğunuz kaç adet sineklik tamiri yapılacağı gibi değişkenlerden dolayı net bir adet fiyatı söylemek mümkün olmuyor bizi arayıp bu bilgilerle fiyat almanız gerekiyor.

  

Hızlı iletisim
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

Hızlı Ara

Whatsapp Destek

Dizayn Panjur

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?